Preparaty ziołowe

Suplementy firmy Fohow
Korporacja Fohow prowadzi naukowe badania oraz produkcję preparatów prozdrowotnych. Posiada certyfikat GMP, HACCP, DFA, HALAL, certyfikat uprawniający do stosowania w krajach Unii Europejskiej i inne.
Firma Fohow produkuje preparaty prozdrowotne opracowane na bazie wiedzy i doświadczeń Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i kultury podtrzymania zdrowia.
Produkty firmy Fohow są całkowicie bezpieczne, wykonane w 100% z naturalnych produktów. Charakteryzuje je szybkość i wyraźny efekt działania. Suplementy firmy Fohow nie mają przeciwwskazań i nie wykazują działań ubocznych.
Misją korporacji Fohow jest rozwój kultury prozdrowotnej na całym świecie i stworzenie warunków do zdrowego życia.

 

Suplementy firmy Finclub
Naturalne suplementy diety firmy Finclub, produkowane są przez fińską firmę farmaceutyczną Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach. Firma ta należy do światowej elity w zakresie suplementów diety i zdrowego odżywiania. Produkty Finclub posiadają opinie akredytowanych laboratoriów.
Suplementy diety firmy Finclub mają unikalny skład, dzięki właściwie dobranym proporcjom witamin, minerałów, pierwiastków śladowych i innych składników. Zawierają związki biologicznie czynne otrzymywane w 98-100% z surowców pochodzenia naturalnego. Odznaczają się bardzo dobrą przyswajalnością i tolerancją.

  

 

                                       Katowice ul. Barbary 3/1  www.vojtavita.pl Tel. 32/700 37 87, 728 74 28 28